دکور آشپزخانه، بهترین ایده هایی که باید برای داشتن یک آشپزخانه با دکوراسیون ایده آل بدانید

دکور آشپزخانه ایده آل را در اینجا بیابید. جدیدترین مجموعه دکوراسیون آشپزخانه متناسب با آشپزخانه ایرانی، آشپزخانه کوچک و آشپزخانه مدرن

دکور آشپزخانه، بهترین ایده هایی که باید برای داشتن یک آشپزخانه با دکوراسیون ایده آل بدانید

دکور آشپزخانه، بهترین ایده هایی که باید برای داشتن یک آشپزخانه با دکوراسیون ایده آل بدانید

دکور آشپزخانه، بهترین ایده هایی که باید برای داشتن یک آشپزخانه با دکوراسیون ایده آل بدانید

دکور آشپزخانه ایده آل برای هر شخص متفاوت است و معیارهای مختلفی برای آشپزخانه در خانه های ایرانی وجود دارد. ایده آل اکثر کاربران آشپزخانه، داشتن آشپزخانه ای بزرگ و مدرن با دکوراسیون کابینت جادار است. درست است که دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیر زیادی در ایجاد فضای کافی دارد و یک مدل دکوراسیون آشپرخانه که از همه فضاها استفاده کرده به شما بسیار کمک خواهد کرد. با این حال ایده آل اکثر خانواده ها، داشتن آشپزخانه ای بزرگ و دلباز است که بتوانند فعالیت های زیادی را در طول روز در آشپزخانه انجام دهند.

در این مقاله سعی داریم تا شما را با انواع دکوراسیون آشپزخانه آشنا کنیم. بنابراین ایده هایی برای جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه را متناسب با آشپزخانه ایرانی، آشپزخانه کوچک، آشپزخانه مدرن و آشپزخانه ساده را جمع آوری کرده ایم. اگر علاقه مند به طراحی داخلی آشپزخانه هستید می توانید پلان های مختلف آشپزخانه را در تارامید ببینید.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

رفع نیازهای خانواده با آشپزخانه کوچک یکی از چالش هایی است که اکثر ما با آن روبرو هستیم. با افزایش جمعیت و افزایش قیمت مسکن، خانه ها و به تبع آن آشپزخانه ها کوچکتر شده است. بنابراین یک خانواده باید تمام تلاشش را بکند تا بهینه ترین وسایل را برای آشپزخانه اش پیدا کند و به بهترین شکل ممکن چیدمان را انجام دهد. با این حال در راستای پاسخگویی به نیاز آشپزخانه های کوچک وسایل زیادی طراحی شده اند که بتوان از تمام کنج ها و فضاهای مختلف استفاده کرد. در ادامه چند چیدمان از طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک را با هم میبینیم.

رنگ روشن در دکوراسیون آشپزخانه کوچک

استفاده از رنگ روشن در طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک، آشپزخانه شما را دلبازتر نشان می دهد.

دکوراسیون آشپزخانه کوچک

استفاده از قفسه ها در آشپزخانه کوچک

دکوراسیون آشپزخانه ایرانی

 در دکوراسیون طراحی داخلی خانه ایرانی، فرش جایگاه مهمی دارد. اما توصیه ما این است که در طراحی آشپزخانه این جایگاه را فراموش کنید! استفاده از کفپوش، لمینت، سنگ و سرامیک ظاهر بسیار شکیل تری به آشپزخانه شما می دهد. همچنین به این دلیل که آشپزخانه جایگاهی برای پخت و پز است، بدون فرش نظافت بسیار راحت تری خواهید داشت. اگر آشپزخانه ای بزرگ دارید، می توانید از یک قالی در مرکزیت آشپزخانه استفاده کنید. اما در دکوراسیون آشپزخانه کوچک استفاده از فرش تصویر جالبی نمی دهد.

در دکوراسیون آشپزخانه ایرانی می توانید از عناصر سنتی شهرتان استفاده کنید. استفاده از بافت های حصیری شمال کشور یا ظروف چوبی در دکوراسیون شما، خاصیتی محلی و گرم به آشپزخانه شما می بخشد. همچنین می توانید از موتیف های ایرانی در کاشی های آشپزخانه و یا حتی در کابینت ها استفاده کنید.

دکوراسیون آشپزخانه با عناصر محلی

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ فیروزه ایرانی

جزیره در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

جزیره یکی میز کابینتی است که در آشپزخانه، به هیچ دیواری متصل نیست. به همین دلیل جزیره نامیده می شود. جزیره می تواند کاربردهای متفاوتی در آشپزخانه داشته باشد. جزیره آشپزخانه می تواند جایگاهی برای قرار گرفتن سینک و گاز باشد و یا به عنوان فضایی برای میز ناهارخوری استفاده شود. جزیره جزو دکوراسیون کابینت آشپزخانه های بزرگ به حساب می آید و برای استفاده در آشپزخانه های کوچک توصیه نمی شود.

دکور آشپزخانه  بزرگ با جزیره

استفاده از جزیره در دکور آشپزخانه بزرگ و مدرن

 

جزیره در دکوراسیون کابینت آشپزخانه

استفاده از جزیره با سینک ظرفشویی و قرار دادن ماشین ظرفشویی در جزیره

 

جزیره به عنوان میز ناهارخوری

استفاده از جزیره در کابینت آشپزخانه چوبی و استفاده از آن به عنوان میز ناهارخوری

جزیره با سینک ظرفشویی

جزیره در آشپزخانه مدرن با استفاده چند کاره به عنوان میز ناهار خوری با سینک ظرفشویی

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

در ادامه چند نمونه از جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه که در سال های اخیر ترند شده اند را باهم خواهیم دید. دکوراسیون آشپزخانه سبک مدرن یا صنعتی در سال های اخیر بسیار متداول شده است. در این نوع از دکوراسیون بیشتر از رنگ های خنثی استفاده می شود. اگر مشتاقید که بیشتر درباره انتخاب رنگ مناسب برای آشپزخانه بدانید پیشنهاد می کنیم که مقاله بهترین رنگ ها برای طراحی آشپزخانه ای مدرن را بخوانید.

آشپزخانه مدرن و مینیمال با استفاده از رنگ های روشن

جدیدترین دکوراسیون آشپزخانه

جدیدترین دکور آشپزخانه با استفاده از رنگ های خنثی

مدل دکوراسیون آشپزخانه

مدل دکور آَپزخانه بزرگ و مدرن

دکوراسیون کابینت آشپزخانه

جدیدترین مدل های کابینت آشپزخانه

ىكور آشپزخانه با کابینت جادار

جدیدترین مدل کابینت آشپزخانه

 

اميدواریم که از خواندن این مطلب لذت برده باشید. از اینکه نظرات خود را با ما به اشتراک می گذارید متشکریم.

نظرات

نظر خود را بیان کنید :

آخرین مطالب

طراحی صنعتی
24 آبان 1400
پل معلق
8 مهر 1400