درباره گروه تارامید

با گروه تارامید بیشتر آشنا شوید

درباره گروه تارامید

معرفی دفتر معماری تارامید

پیشینه دفتر معماری تارامیدرضا شاهنگیان صاحب امتیاز تارامید

دفتر طراحی و معماری تارامید، خالق و مجری آثار کم نظیر و ایده های نوین است. این دفتر معماری که از زیر مجموعه ی گروه ساختمانی عالی می باشد، بخش طراحی و معماری پروژه های گروه ساختمانی عالی و همچنین سایر همکاران و مشتریان را انجام می دهد.

تارامید با اتکا به تیم متخصص، نخبه و جوان خود و با بهره گیری از تجارب گروه عالی، طراح پروژه های کلان با علم روز معماری است. تجربه  چندین ساله گروه ساختمانی عالی در صنعت ساختمان، در کنار خلاقیت نیروهای جوان، تکیه گاه تارامید برای موفقیت در طراحی پروژه هایی فاخر می باشد. متخصصین این مجموعه با درک بالای خود از ماهیت فضا و بهترین استفاده از متریال و بودجه، خالق پروژه های ارزشمند و ماندگار تجاری، اداری، مسکونی و چند منظوره هستند.

ایده تاسیس گروه ساختمانی عالی از سال 1389 شکل گرفت و به ثبت رسمی نیز رسید. از آنجا که موسس و صاحب امتیاز گروه ساختمانی عالی خود از مدیران و مجریان بسیاری از بخش های مختلف عمرانی  شامل پیمانکاری، انبوه سازی، سرمایه گذاری وخدمات فنی و معماری بوده است تصمیم بر آن شد تا انجام تمام فعالیت های مرتبط با امور مذکور را در قالب نام گروه "عالی" به ثمر نشیند؛ چرا که همیشه نهایت تلاش در انجام کارها در سطح عالی داریم.

سرلوحه همیشگی گروه معماری و طراحی تارامید نگاه مدرن و درک نیاز به توسعه ی روز افزون می باشد. تداوم این شیوه باعث شده تا مخاطبین در بررسی سوابق و پیشینه ما سهولت بیشتری داشته باشند و وحدت رویه ای همسان را در کل فرایند هایی که با این گروه شکل می گیرد مشاهده کنند. در کلام آخر، آرمان تارامید کارآفرینی و خلق اثری ماندگار است.

ماموریت و چشم انداز تارامید

اهداف و چشم انداز تارامید

- به کار گیری نیرو های نخبه جوان در محیطی آرام و مجموعه ای معتبر همراه با ارتقا دانش سازمانی پرسنل از طریق آموزش های هدفمند

- استفاده ی بهینه از منابع، امکانات و استعدادهای عمرانی و اقتصادی موجود و تلاش در جهت حفظ و نگهداری آن ها
- به کارگیری تکنولوژی پیشرو در سطح روز دنیا، برای ساخت پیشرفته ترین مجموعه های فرهنگی، مسکونی، اداری و تجاری
- طراحی بهینه سازه ها با توجه به نیاز ها و با تعهد به استاندارد های فنی و نگاه ویژه به سبک سازی
- انتقال دانش معماری رایگان و در دسترس کردن نشریات معتبر دنیا برای علاقه مندان

 

 

 

 

 

مسئولیت اجتماعی دفتر معماری تارامیدمسئولیت اجتماعی تارامید

گروه معماری و طراحی تارامید تلاش دارد که از لحاظ محیط زیستی و اجتماعی فعالیت هایش را به نحوی عمل نماید تا اثرات مثبت آن به حداکثر برسد و کمترین اثر منفی را برای جامعه و زمین داشته باشد. در این راستا این گروه نگران نیاز ها و خواسته های دراز مدت جامعه است و در جهت رفع آن ها می کوشد تا تدابیری سودمند بیندیشد.
در این مجموعه تلاش شده تا حقوق کارگری، توانمند سازی کارکنان، ایمنی و سلامت کارکنان، ضوابط رفتار در کد های اجتماعی به طور کامل رعایت شود. همچنین تمامی اصول ملاحظات محیط زیستی، مدیریت مصرف انرژی و حفظ حقوق مشتریان و مصرف کنندگان در این راستا به کار گرفته شده است. از آنجایی که گروه تارامید فراتر از مجموعه ی خود می اندیشد و رعایت اصول ذکر شده را تنها وظیفه ی خود می داند، بر آن شدیم تا با به کار گیری تجارب قبلی صاحب امتیاز گروه عالی در صنعت ساختمان، از تجربیات، اطلاعات و ارتباطات آن ها با سازندگان بزرگ، در جهت پیشرفت نیرو های جو

ان و علاقه مند استفاده کنیم. لذا تولید محتوای ارزشمند فارسی در زمینه ی تخصصی معماری و طراحی داخلی، استفاده از اساتید مطرح دانشگاهی و اساتید مجرب در بخش ساخت و ساز در جهت انتقال دانش مفید به علاقه مندان، بخش جدیدی از مسئولیت اجتماعی این شرکت را تشکیل می دهد.

صاحب امتیاز دفتر معماری تارامید

مهندس رضا شاهنگیان

رضا شاهنگیان صاحب امتیاز تارامید

 

برخی از مشتریان

مشتریان مهمترین دارایی ما هستند