دانلود آبجکت آماده اتوکد لوازم آشپزخانه | آبجکت های اختصاصی تارامید

فايل دانلود آبجکت آماده لوازم آشپزخانه | انواع لوازم آشپزخانه از جمله آبجکت آماده یخچال و فریزر، آبجکت آماده سینک، آبجکت آماده ماشین ظرفشویی

دانلود آبجکت آماده اتوکد لوازم آشپزخانه | آبجکت های اختصاصی تارامید

دانلود آبجکت آماده اتوکد لوازم آشپزخانه | آبجکت های اختصاصی تارامید

در لینک زیر می توانید آبجکت آماده وسایل آشپزخانه را در فرمت اتوکد دانلود کنید:

لینک دانلود آبجکت آماده اتوکد وسایل آشپزخانه

در فایل دانلودی بالا می توانید آبجکت آماده لوازم و وسایل مورد استفاده در آشپزخانه را به طور دسته بندی شده در اختیار داشته باشید. انواع لوازم آشپزخانه از جمله آبجکت آماده یخچال و فریزر، آبجکت آماده سینک، آبجکت آماده ماشین ظرفشویی و ... در این فایل جمع آوری شده اند.

آبجکت های آماده تارامید به سانتی متر مدل سازی شده اند و تمام مقیاس ها با دقت اندازه بندی شده است. بنابراین نزدیک ترین شبیه سازی به واقعیت را با استفاده از این آبجکت ها خواهیم داشت. این مدل بصورت یک شبکه قابل ویرایش یا چند شی است و به شکل های مختلف می توانید از آن استفاده کنید. نامگذاری ها دقیق انجام شده و در مرکز سیستم مختصات قرار گرفته است. امیدواریم که استفاده از این آبجکت ها برای شما مفید باشد و بتوانید در طراحی های خود آبجکت های آماده تارامید را به کار گیرید.

در ادامه می توانیم چند آبجکت آماده که در فایل بالا قرار دارند را مشاهده کنیم

 

آبجکت آماده سه بعدی گاز

آبجکت آماده ماشین ظرفشویی

آبجکت آماده چیست؟

استفاده از نرم افزارهای سه بعدی طراحی برای رشته های زیادی از جمله معماری و طراحی داخلی پر کاربرد است. چنانچه طراحان تمرکز خود را بر طراحی قسمت های اصلی و رعایت اصول مهندسی می گذارند، طراحی تک تک المان ها با جزئیات بالا کاری بسیار زمان بر است. از این رو مدل های آماده برای المان های اختصاصی در طراحی، سازگار با نرم افزارهای مختلف طراحی شده است تا در اختیار مهندسین معمار و طراحان داخلی قرار گیرد.

کاربرد آبجکت آماده و مدل های سه بعدی

برای رسیدن به طراحی ایده آل و نشان دادن زیبایی و پتانسیل های طراحی، لازم است تا طراحی ها به فرم سه بعدی و مشابه واقعیت ارائه شوند. آبجکت های آماده و مدل های سه بعدی به شما کمک می کنند که در کوتاه ترین زمان ممکن، ایده آل ترین شبیه سازی را از طراحی خود ارائه دهید.

مدل های سه بعدی و آبجکت های آماده، در زمان کافی و با دقت فراوان طراحی شده اند. بنابراین علاوه بر تنوع بالایی که در انتخاب به شما می دهند، دقیق هستند و سرعت شما را در طراحی بسیار بالا خواهند برد.

در صفحه آبجکت های آماده تارامید، تلاش داریم تا مجموعه کاملی از آبجکت های آماده را به طور رایگان در اختیار شما قرار دهیم. با درج نظرات خود در فرم زیر، ما را از نقطه نظرهایتان بهره مند کنید و آبجکت های آماده مورد نیازتان را از تارامید درخواست کنید.

نظرات

نظر خود را بیان کنید :

آخرین مطالب

طراحی صنعتی
24 آبان 1400
پل معلق
8 مهر 1400