پلان رمپ پارکینگ و طبقات تجاری مرکز خرید المپیا

در این صفحه می توانید فایل پلان های طبقات تجاری مرکز خرید المپیا را در کنار پلان های رمپ پارکینگ هفت طبقه که توسط دفتر معماری تارامید طراحی شده را دانلود کنید

پلان رمپ پارکینگ و طبقات تجاری مرکز خرید المپیا

پلان رمپ پارکینگ و طبقات تجاری مرکز خرید المپیا

پلان رمپ پارکینگ و طبقات تجاری مرکز خرید المپیا

در این صفحه می توانید فایل پلان های طبقات تجاری مرکز خرید المپیا را در کنار پلان های رمپ پارکینگ هفت طبقه دانلود کنید. این پلان ها توسط دفتر معماری تارامید تهیه شده است. فایل دانلودی دارای سه پلان طبقات منفی یک، همکف و مثبت یک می باشد که هر کدام طراحی و جانمایی های متفاوتی دارند.

دانلود پلان آماده طبقات تجاری مرکز خرید المپیا

 

درباره مرکز خرید المپیا بیشتر بدانید

مرکز خرید المپیا با زیربنای 43000 متر مربع با هدف ایجاد یک مرکز تجاری خاص که پاسخگوی نیازهای جوانان باشد در حال ساخت است. این مرکز خرید سعی دارد تا نیازهای جامعه و به خصوص جوانان را در رویکردی جدید پاسخگو باشد. بنابراین در مرکز خرید المپیا کاربری و صنفی مهم و تاثیر گذار به عنوان جوانان و ورزش انتخاب شده که میزان موفقیت این مجتمع و نرخ سودآوری آن برای خریداران را تعیین می نماید.

13 طبقه در 43000 متر زیربنای این مجتمع ساخته شده که 7 طبقه آن پارکینگ بوده و بیش از 850 واحد پارکینگ را پوشش می دهد. رمپ های پارکینگ مرکز خرید المپیا همانطور که در پلان قابل مشاهده است، یکی از نقاط قوت این مجتمع بوده. در طراحی مرکز خرید المپیا برای ورود و خروج از پارکینگ دو رمپ جدا در نظر گرفته شده تا کاربران این مجتمع در آسایش و بدون فوت وقت بتوانند در این مجتمع رفت و آمد کنند. 3 طبقه تجاری این مجتمع شامل 120 واحد تجاری است که پلان این طبقات در فایل دانلود قابل مشاهده است. در طبقات دیگر فضاهایی مانند فودکورت 3000 متری، فضای تفریحی-تجاری-ورزشی و سالن چند منظوره کنسرت و همایش تعبیه شده است. در آخرین طبقه این مجتمع، اولین استخر روباز روف ایران طراحی شده که در آخرین مراحل اجرایی است. اطلاعات کامل از این مجتمع را می توانید در پروژه های تارامید بخوانید.

نظرات

نظر خود را بیان کنید :