دانلود رایگان بلاک اتوکد ماشین

بلاک های آماده اتوکد را در تارامید رایگان دانلود کنید! استفاده از بلاک های اتوکد مزیت های زیادی دارد از جمله این که حجم نهایی فایل را افزایش نمی دهدو به کاربران امکان مدیریت کامل شیء را می دهند

دانلود رایگان بلاک اتوکد ماشین

دانلود رایگان بلاک اتوکد ماشین

دانلود رایگان بلاک اتوکد ماشین

بلوک های آماده اتوکد، برای جایگذاری در نقشه هایی که طراحی و آماده شده کاربرد دارند. جایگذاری و استفاده از آبجکت های آماده را می توان با دستور های copy يا array انجام داد. اما هرکدام از این دستورات دارای محدودیت هایی هستند. این محدودیت ها به کاربران اجازه نمی دهند که در تمام حالات بتوانند استفاده ی مورد نظر را کنند. از این رو دستور block در اختیار کاربران قرار گرفته تا محدودیت های مدیریتی دو دستور قبلی را نداشته باشد و کاربر بتواند به راحتی از اشکال آماده استفاده کند.

استفاده از بلاک ها مزیت های زیادی دارد از جمله این که حجم نهایی فایل را افزایش نمی دهد. همچنین استفاده از بلاک اتوکد این امکان را به کاربران می دهد که بتوانند شی مورد نظر را دوران دهند و به سایز دلخواه درآورند.

دانلود رایگان بلاک اتوکد ماشین های سواری

در این صفحه، مجموعه ی کاملی از بلوک اتوکد ماشین های مختلف را در یک فایل زیپ به طور رایگان برای دانلود قرار داده ایم. این فایل ها به فرمت DWG هستند. در صورت استفاده حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

نظرات

نظر خود را بیان کنید :

آخرین مطالب

طراحی صنعتی
24 آبان 1400
پل معلق
8 مهر 1400